HİZMETLERİMİZ

 

KOMBİ TAMİRİ

Atlas Kombi Servisi firması olarak Çanakkale ve Balıkesir illerinde kombi tamiri hizmeti vermekteyiz. Kombi tamir hizmetimiz Çanakkale ve Balıkesir il genelinde ve ilçelerinde verilmekte olup marka ayrımı yapmaksızın her türlü kombi bakım ve tamir işleri büyük bir özenle yerine getirilmektedir.

 

KOMBİ BAKIMI

Çanakkale kombi servisi ve Balıkesir kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında  sahasında uzman Atlas Kombi Servisi teknik servis elemanlarımızca 7/24 kombi bakım taleplerinize cevap verebilmek için gezici servis aracımızla hazır beklemektedir. Yılda bir kombi bakımı yapılması faydalıdır.

 

KAZAN BAKIMI

Kaskat sistemi merkezi ısıtmalarda kazan yerine kullanılan ve birbirine bağlı birden fazla kombinin paralel çalışmasıyla oluşan sistemdir. Kaskat sistemi bakımı da mutlaka yapılması gereken ve yapıldığında kazan sisteminden daha tasarruflu olan bir sistem olup bakımı ihmal edilmemelidir.

 

TESİSAT TEMİZLİĞİ

Kış aylarında kombi kullanıldığında kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve bu tortular ısı kaybına yol açmaktadır. Yılda bir kez kombi kalorifer tesisat temizliği öneren teknik ekibimiz özel cihaz ve kimyasallarla tesisat temizliğini yaparak ısıtma giderlerinde tasarruf sağlıyor.

 

KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ

Atlas Kombi Servisi olarak sahasında uzman kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Çanakkale ve Balıkesir genelinde petek temizliği hizmeti veriyoruz. Petek temizliği uzmanlık alanlarımızdan biri olup Atlas kombi servisi olarak kalorifer petek temizliği işini yıllarca yaparak ciddi tecrübe kazandık.

 

7/24 TEKNİK DESTEK

Atlas Kombi Servisi teknik ekipleri gece gündüz demeden gezici servis araçlarıyla 7/24 servis hizmeti vermek için hazır bekliyor. Soğuk kış aylarında özellikle gece çıkabilecek bir kombi arızası sonucu ev 1-2 saatte buz gibi olur ve hastalıklara sebep olabilir. Sakın endişe etmeyin, hemen bizi arayın.

 

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar çok çeşitli marka ve modellerde olabilmektedir. Çanakkale beyaz eşya servisi olarak hangi marka ve model beyaz eşya olursa olsun uzmanlık alanımızdadır. Servis için ev veya işyerinize geldiğimizde imkan nispetinde yerinde tamir yapıyoruz.

 

Tüm Markalara Hizmet

Atlas Servis olarak uzun yıllar kombi, klima ve beyaz eşya servisi olarak tüm marka ve modeller için hizmet vermekteyiz. Bu cihazların markaları farklı olsa da kullanılan teknoloji aynıdır ve markanın farklı olması cihazın tamirini asla zorlaştırmaz.

 

Çanakkale Klima Servisi

Atlas Çanakkale Klima Servisi olarak klima tamiri, bakımı, arıza tespiti ve onarımı hizmeti veriyoruz. Yaz geldiğinde mutlaka klima gazı kontrolü yapılmalı ve iç ünite temizliği kontrol edilmelidir. Çünkü bu yapılmadığında cihaz yeterince soğutmaz ve fazla elektrik tüketir.